• Kompleksowe rozwiązania dla magazynu i obszaru produkcji
    Kompleksowe rozwiązania dla magazynu i obszaru produkcji
  • Koncepcja. Projekt. Realizacja.
    Koncepcja. Projekt. Realizacja.
  • Szeroka oferta produktów standardowych
    Szeroka oferta produktów standardowych
  • Indywidualne projekty pod specjalne zamówienia
    Indywidualne projekty pod specjalne zamówienia
  • Profesjonalizm i zaangażowanie
    Profesjonalizm i zaangażowanie
  • Najnowsze technologie produkcji
    Najnowsze technologie produkcji
  • Wiedza. Doświadczenie. Doradztwo.
    Wiedza. Doświadczenie. Doradztwo.
Newsletter

Oddziały

NATOM LOGISTIC SP. Z O.O. SP. K

ul. Śremska 4
63-041 Chocicza 

tel.: +48 61 281 91 70
fax: +48 61 281 91 70
email: biuro@natom.pl

NIP UE: PL7861702138
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000593782

Informacje kontaktowe: Krzysztof Ogniewski (biuro@natom.pl)

Polska
 

Pracownicy

Tomasz Świątek

Tomasz Świątek

Dyrektor ds. Techniczno-Handlowych
t.swiatek@natom.pl
Telefon: +48 606 995 689

Michel Souffez

Michel Souffez

Area Export Manager
m.souffez@natom.pl
Telefon: +48 602 483 689

Krystian Matuszak

Krystian Matuszak

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
k.matuszak@natom.pl
Telefon: +48 664 010 679

Tomasz  Wiśniewski

Tomasz Wiśniewski

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
t.wisniewski@natom.pl
Telefon: +48 607 668 081

Anna Iwicka

Anna Iwicka

Specjalista ds. Transportu i Logistyki
a.iwicka@natom.pl
Telefon: +48 887 799 905

Joanna Królewicz

Joanna Królewicz

Asystentka Działu Handlowego
j.krolewicz@natom.pl
Telefon: +48 602 179 349

Katarzyna Szymanek

Katarzyna Szymanek

Specjalista ds. handlowych / Sales Department Specialist
k.szymanek@natom.pl
Telefon: +48 603 057 165

Roma Busse

Roma Busse

Specjalista ds. Techniczno - Handlowych / Technische und kaufmaennische Spezialist.
r.busse@natom.pl
Telefon: +48 607 881 165

Agnieszka Kłopocka

Agnieszka Kłopocka

Asystentka Działu Handlowego / Assistant of Sales Department
a.klopocka@natom.pl
Telefon: +48 604 870 689

Marta  Statucka

Marta Statucka

Kierownik działu Transportu i Logistyki / Transport and Logistics Manager
m.statucka@natom.pl
Telefon: +48 602 889 350