• Kompleksowe rozwiązania dla magazynu i obszaru produkcji
  Kompleksowe rozwiązania dla magazynu i obszaru produkcji
 • Koncepcja. Projekt. Realizacja.
  Koncepcja. Projekt. Realizacja.
 • Szeroka oferta produktów standardowych
  Szeroka oferta produktów standardowych
 • Indywidualne projekty pod specjalne zamówienia
  Indywidualne projekty pod specjalne zamówienia
 • Profesjonalizm i zaangażowanie
  Profesjonalizm i zaangażowanie
 • Najnowsze technologie produkcji
  Najnowsze technologie produkcji
 • Wiedza. Doświadczenie. Doradztwo.
  Wiedza. Doświadczenie. Doradztwo.
Newsletter

Produkty na zamówienie

Produkty na zamówienie - Antresole Działając od wielu lat na rynku doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że standardowe rozwiązania często nie rozwiązują problemów naszych Klientów. Dlatego specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach pod specjalne zamówienie - naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Wszystkie produkty ze standardowej oferty prezentowanej w naszym katalogu mogą być przez nas dowolnie zmienione i dopasowane do konkretnych wymagań i zapotrzebowania Klientów.

Na specjalne zamówienie jesteśmy także w stanie zrealizować dowolne zamówienie produktów i projektów, takich jak antresole, wygrodzenia czy wózki transportowe. Działalność firmy NATOM LOGISTIC to bardziej usługa niż sam produkt. Nasza praca opiera się na trzech głównych filarach:

 1. Koncepcja Wykorzystywanie nowoczesnych technologii połączone z know-how dla naszej branży owocuje produktami spełniającymi ściśle Państwa oczekiwania. Nie ma tu znaczenia poziom trudności danego zagadnienia - traktujemy każde zapytanie ofertowe z należytą uwagą. Im więcej wiemy o Państwa problemie, tym większą mamy szansę na jego rozwiązanie.

 2. Projekt Posiadając własny dział technologiczny jesteśmy w stanie stworzyć i dopasować każdy produkt do Państwa potrzeb. Zdajemy sobie doskonale sprawę z różnic w potrzebach wynikających ze specyfiki danej branży, dlatego jeśli nie jest to uzasadnione nie proponujemy rozwiązań standardowych, które często tylko pozornie rozwiązują Państwa problemy. Już na etapie projektowania możemy badać nośność czy występujące naprężenia naszych produktów, aby idealnie dopasować konstrukcję do Państwa oczekiwań.

 3. Realizacja Efektem naszej pracy jest końcowy projekt wdrożony następnie do produkcji. Ścisła koordynacja działań od koncepcji, aż do stworzenia końcowego produktu w oczywisty sposób przekłada się na jakość danego rozwiązania. Nowoczesny park maszynowy i wysokie kwalifikacje pracowników produkcyjnych również gwarantują realizację założonych celów projektu.
 
Galeria
Wszystkie
 

Produkcja i wysyłka towarów

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z etapu produkcji oraz wysyłki naszych produktów. więcej...

Antresole

Antresola jest płaskim przekryciem dzielącym budynek na kondygnacje, stosowanym w celu optymalnego wykorzystania kubatury magazynu. Dzięki dodatkowym kondygnacjom uzyskiwana jest nowa przestrzeń, którą można zaadoptować m.in. pod składowanie produktów czy powierzchnię biurową. więcej...