• Kompleksowe rozwiązania dla magazynu i obszaru produkcji
  Kompleksowe rozwiązania dla magazynu i obszaru produkcji
 • Koncepcja. Projekt. Realizacja.
  Koncepcja. Projekt. Realizacja.
 • Szeroka oferta produktów standardowych
  Szeroka oferta produktów standardowych
 • Indywidualne projekty pod specjalne zamówienia
  Indywidualne projekty pod specjalne zamówienia
 • Profesjonalizm i zaangażowanie
  Profesjonalizm i zaangażowanie
 • Najnowsze technologie produkcji
  Najnowsze technologie produkcji
 • Wiedza. Doświadczenie. Doradztwo.
  Wiedza. Doświadczenie. Doradztwo.
Newsletter

Produkty standardowe

Produkty standardoweNasza firma od początku swej działalności koncentrowała się na problemach magazynowania i transportu wewnętrznego, co pozwoliło nam na wypracowanie linii produktów, które najlepiej spełniają swoją rolę dla specyficznych branż naszych Klientów.

Oferta Natom zawiera wiele standardowych produktów i akcesoriów magazynowych niezbędnych w każdym magazynie – zapewniają one bardziej efektywną i bezpieczną pracę.

Oferowane przez nas akcesoria do regałów, takie jak odbojnice słupa czołowe, odbojnice słupa narożne, zabezpieczenia krańców regału czy systemy osiatkowania regałów, to podstawowy asortyment znajdujący zastosowanie w każdym magazynie. System ochrony dla regałów paletowych NATOM READY wyróżnia zmienna wielkość paneli dostosowywanych do wymiaru rzędu regału. Dzięki temu całość jest perfekcyjnie dopasowana i montaż nie wymaga żadnego cięcia elementów metalowych.

W ofercie posiadamy także inne elementy wyposażenia ochronnego hal i magazynów: słupki ochronne, barierki ochronne, prowadnice wózków systemowych oraz naprowadzacze kół.

Oddzielną grupę produktów, w której specjalizuje się firma Natom, stanowią półki i separatory siatkowe wykorzystywane w magazynach w celu przechowywania i zabezpieczenia towarów. Standardowe półki o nośności od 250kg do 1000kg oferujemy w trzech typach, podobnie jak separatory siatkowe – w wysokości 200mm, 300mm i 500mm.

Niezbędnym uzupełnieniem wyposażenia systemów magazynowania są wanny ociekowe i wózki ociekowe, które pozwalają bezpiecznie przechowywać i transportować pojemniki ze szkodliwymi substancjami.

 
Galeria
Wszystkie
 

Produkcja i wysyłka towarów

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z etapu produkcji oraz wysyłki naszych produktów. więcej...

Antresole

Antresola jest płaskim przekryciem dzielącym budynek na kondygnacje, stosowanym w celu optymalnego wykorzystania kubatury magazynu. Dzięki dodatkowym kondygnacjom uzyskiwana jest nowa przestrzeń, którą można zaadoptować m.in. pod składowanie produktów czy powierzchnię biurową. więcej...