• Kompleksowe rozwiązania dla magazynu i obszaru produkcji
  Kompleksowe rozwiązania dla magazynu i obszaru produkcji
 • Koncepcja. Projekt. Realizacja.
  Koncepcja. Projekt. Realizacja.
 • Szeroka oferta produktów standardowych
  Szeroka oferta produktów standardowych
 • Indywidualne projekty pod specjalne zamówienia
  Indywidualne projekty pod specjalne zamówienia
 • Profesjonalizm i zaangażowanie
  Profesjonalizm i zaangażowanie
 • Najnowsze technologie produkcji
  Najnowsze technologie produkcji
 • Wiedza. Doświadczenie. Doradztwo.
  Wiedza. Doświadczenie. Doradztwo.
Newsletter

Aktualności

Warsztaty LogDays 2013

20 maja 2013

Miło nam poinformować, że nasza firma uczestniczyła w dniach 15-16 maja 2013r. w II Ogólnopolskich Warsztatach Szefów Logistyki LogDays, które odbyły się w Pałacu Wąsowo.

LogDays 2013 to miejsce spotkań dyrektorów logistyki, dyrektorów centrów dystrybucyjnych i logistycznych, dyrektorów operacyjnych, szefów działu transportu, spedytorów i kierowników magazynów w firmach produkcyjnych, handlowych, transportowych, spedycyjnych a także zatrudnionych w firmach świadczących usługi logistyczne.

Tegoroczna edycja opierała się na sześciu panelach tematycznych:

PANEL I – LOGISTYK A ORGANIZACJA PRACY – Ile zapasów słaborotujących można pozbyć się z magazynu bez ryzyka dla całego procesu dystrybucji? Jak ograniczając poziom zbędnych zapasów poprawić wynik finansowy firmy?
PANEL II – LOGISTYK A KOSZTY – Kiedy warto skorzystać z zewnętrznego wsparcia dla procesów logistycznych? Jak wyczuć odpowiedni moment na rozpoczęcie rozmów z potencjalnymi kontrahentami, żeby nie działać pod presją czasu?
PANEL III – LOGISTYK A KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE – Czy wiesz jak stać się liderem prac międzydziałowych związanych z przepływem towarów? Jak równocześnie kierować kilkoma zadaniami i nie tracić całościowego spojrzenia na logistykę?
PANEL IV – LOGISTYK A PRACOWNICY – Jak dostosować zespół pracownik do Ciebie, a nie Ciebie do zespołu – jak ich dobierać i ułożyć z nimi dalszą współpracę? Jak wywoływać w pracownikach entuzjazm i pełne zaangażowanie, które jest niezbędne w trakcie zwiększonych obrotów?
PANEL V – LOGISTYK A BEZPIECZEŃSTWO – Czym się kierować oceniając wiarygodność przewoźnika? Jakie procedury weryfikujące dostawców sprawdzą się w Twojej firmie? Jak przeprowadzić anonimowy audyt, który powie Ci wszystko o standardach pracy przewoźnika.
PANEL VI – LOGISTYK A INWESTYCJE – Wdrożyłeś system do zarządzania magazynem, ale potrzebujesz nowych funkcjonalności. Jak poprawnie sformułować swoje oczekiwania i przygotować się modyfikacji oprogramowania, żeby nie sparaliżować pracy całego magazynu?

Zdobyta w trakcie warsztatów wiedza, na pewno przełoży się na wyższą jakość naszych produktów i poziom obsługi klienta.

Galeria zdjęć
Logdays 2013